ثبت بیش از ۱.۵ میلیون تردد در استان اردبیل/کاهش ۲۳ درصدی تردد ورودی و خروجی مدیرکل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: در۹۶ ساعت گذشته ۱.۵ میلیون تردد در استان به ثبت رسید. به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل، علی رحمتی در بازدید از محورهای […]

 

ثبت بیش از ۱.۵ میلیون تردد در استان اردبیل/کاهش ۲۳ درصدی تردد ورودی و خروجی

مدیرکل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: در۹۶ ساعت گذشته ۱.۵ میلیون تردد در استان به ثبت رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل، علی رحمتی در بازدید از محورهای مواصلاتی شهرستان کوثرافزود: بیشترین تردد به ترتیب در محورهای رفت و برگشت اردبیل سه راهی سرعین با ۱۴۵ هزار تردد، اردبیل آستارا ۱۲۹ هزار تردد و اردبیل مغان ۷۷هزار تردد به ثبت رسیده است.

دبیر کمیسیون مدیریت اجرائی ایمنی حمل و نقل استان اردبیل تصریح کرد:در مبادی ورودی و خروجی استان اردبیل نیز طی ۴ روزگذشته بیش از ۲۵۷ هزار تردد به ثبت رسیده که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل کاهش ۲۳ درصدی را نشان می دهد.

عضو شورای اداری استان اردبیل با بیان اینکه در بازه زمانی ۱۳ الی ۱۶ خردادماه سالجاری ۳۰۷ هزار تخلف عدم رعایت فاصله طولی ثبت شده گفت: بیشترین تخلف عدم رعایت فاصله طولی و غیرمجاز به ترتیب درمحورهای رفت و برگشت اردبیل آستارا با ۳۷ هزار تخلف،اردبیل سه راهی سرعین ۲۵ هزار تخلف و نیر سراب نیز ۱۴ هزار تخلف ثبت شده است.

رئیس کمیته حمل و نقل ستاد اجرائی خدمات سفر استان اردبیل متوسط سرعت استان در مدت یاد شده را ۷۱ کیلومتر برساعت عنوان کرد و افزود: ۱۲۵ هزار تخلف سرعت غیرمجاز ثبت شده که بیشترین تخلف سرعت غیرمجار نیز در محورهای اردبیل سه راهی سرعین-اردبیل سرچم محدوده سه راهی فاراب و مشکین شهر سه راهی لاهرود با میانگین سرعت ۹۰ کیلومتر برساعت به ثبت رسیده است.

عضو شورای ترافیک استان اردبیل فعالیت ۱۴۸ سامانه تردد شمار، دوربین های نظارت تصویری ،دوربین کنترل سرعت جاده ای و توزین حین حرکت در محورهای مواصلاتی استان اردبیل را یادآور شد و افزود: در تعطیلات ۴ روز ۲۲ هزار تخلف سبقت غیرمجاز در محورهای مواصلاتی استان ثبت شده است.

رحمتی خاطرنشان کرد: محورهای اردبیل آستارا و بالعکس ۴ هزار تخلف،اردبیل سه راهی مشکین شهر هزارو ۲۰۰ تخلف و هیر سه راهی فاراب با هزارو ۱۰۰ تخلف بیشترین موارد تخلف سبقت غیرمجاز را به خود اختصاص داده اند.