بیش از ۳۰۰۰ خودروی عمومی در استان اردبیل‌‌‌ دو گانه سوز شد مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: از زمان آغاز اجرای طرح رایگان دو گانه سوز کردن خودروهای عمومی تاکنون بیش از سه هزار دستگاه خودرو در سطح منطقه دوگانه سوز شد. به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش […]

 

 

بیش از ۳۰۰۰ خودروی عمومی در استان اردبیل‌‌‌ دو گانه سوز شد
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: از زمان آغاز اجرای طرح رایگان دو گانه سوز کردن خودروهای عمومی تاکنون بیش از سه هزار دستگاه خودرو در سطح منطقه دوگانه سوز شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل، سید حجت مدنی در این باره گفت: تاکنون مالکان سه هزار و۵۴۴ دستگاه خودرو در سامانه GCR.NIOPDC.IR برای تبدیل به دو گانه سوز در سطح منطقه ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد سه هزار و ۲۴خودرو دو گانه سوز شدند و۵۲۰ دستگاه خودروی دیگر در صف تبدیل هستند.
وی با اشاره به آغاز دو گانه سوز کردن خودروهای مسافر بر اینترنتی افزود: طرح تبدیل خودروهای مسافربر شخصی به دوگانه سوز با اولویت ماشین های پر مصرف و اعطای یارانه از ماه های قبل شروع شده است و بر اساس آن حدود ۷۵ درصد از هزینه تبدیل به صورت یارانه دولتی پرداخت می‌شود.
مدنی ادامه داد: برای خودروهای شامل طرح، پیامک واجد شرایط بودن استفاده از این طرح ارسال می شود و مالکان خودروها می توانند با مراجعه به سایت اشاره شده، نسبت به ثبت نام و نوبت گیری در کارگاه های مجاز تبدیل اقدام کنند.