رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پارس آباد گفت: در ۶ ماهه نخست امسال بیش از ۲۶۰ هزار تن کالا در شهرستانهای پارس آباد و اصلاندوز جابجا شده است. به گزارش تایماز نیــوز ، آیدین مرادی با بیان اینکه ۱۴ شرکت حمل و نقل کالا در این شهرستان فعال است افزود […]

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پارس آباد گفت: در ۶ ماهه نخست امسال بیش از ۲۶۰ هزار تن کالا در شهرستانهای پارس آباد و اصلاندوز جابجا شده است.
به گزارش تایماز نیــوز ، آیدین مرادی با بیان اینکه ۱۴ شرکت حمل و نقل کالا در این شهرستان فعال است افزود :در مدت یاد شده ۶۹ هزار نفر مسافر توسط ۵ شرکت فعال در بخش حمل و نقل مسافر با ۴۰ دستگاه اتوبوس و مینی بوس و ۶۰ دستگاه سواری پلاک عمومی بین شهری در این شهرستان جابجا شده است که میزان جابجایی مسافر نسبت به ۶ ماهه سال گذشته ۲۵ درصد افزایش داشته است.
عضو شورای اداری شهرستان پارس آباد تصریح کرد : لکه گیری کلیه راههای اصلی، فرعی و روستایی شهرستانهای پارس آباد و اصلاندوز در حال اجراست و احداث و بهسازی راه روستایی بطول ۱۰ کیلومتر، احداث و تعریض پل عنبرلو تازه کند، لکه گیری و روکش آسفالت راه ارتباطی گوشلو – ایران آباد نیز بطول ۲ کیلومتر انجام شده است.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پارس آباد برچیدن صفحه تابلو و علائم فرسوده و فاقد بازتاب به تعداد ۴۰۰ عدد، رنگ آمیزی سرعت کاهها و نصب چشم گربه ای به تعداد ۱۱۰ مورد، حریم زنی راه اصلی، فرعی و روستایی بطول ۲۷۵ کیلومتر ، رنگ آمیزی پایه تابلو و علائم و چراغ چشمک زن به تعداد ۱۱۰ مورد ، نصب علائم ایمنی به تعداد ۷۰۰ عدد در محورهای اصلی و روستایی، همچنین نسبت به شستشوی تابلو، علائم راهها به تعداد چهار هزار و۹۵۰ عدد، آشکار سازی پلها و نقاط پر برخورد با دپوی مصالح به تعداد هزار و ۲۸۰ مورد ، نگهداری روشنایی و چراغ چشمک زن جاده ها را از دیگر اقدامات راهداران پرتلاش پارس آباد در ۶ ماه گذشته دانست.
وی یادآور شد: ایجاد روشنایی نقطه پرحادثه تقاطع فرودگاه در محور پارس آباد- بیله سوار، اصلاح نقطه پرحادثه در محور فرعی عربلو – حاج عوض و اصلاح مانع دید – حذف نقطه پرحادثه پیچ پالاز هاماری، پیچ حاج پنجالو و احداث پارکینگ در محور سربند- اردبیل انجام شده است