اقدامات بانک تجارت در راستای ارائه خدمات بهتر به اهالی نمین: ارتقای وضعیت“ باجه“  به“ شعبه“ شهرستان نمین اسکندری مدیر شعب بانک تجارت استان اردبیل گفت: ارتقای وضعیت باجه نمین به شعبه ، گام مهم و عملیاتی بانک تجارت اردبیل در راستای تحقق پشتیبانی ها ومانع زدایی ها از تولید است . […]

 

 

 

اقدامات بانک تجارت در راستای ارائه خدمات بهتر به اهالی نمین:

ارتقای وضعیت باجه  به شعبه شهرستان نمین

اسکندری مدیر شعب بانک تجارت استان اردبیل گفت: ارتقای وضعیت باجه نمین به شعبه ، گام مهم و عملیاتی بانک تجارت اردبیل در راستای تحقق پشتیبانی ها ومانع زدایی ها از تولید است .

به گزارش روابط عمومی ، طی مراسمی که با حضور ناصری فرماندار شهرستان نمین و برخی از مشتریان ارزنده ساکن نمین و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار گردید ، باجه بانک تجارت این شهرستان به شعبه ارتقا یافت تا از این پس مشتریان و شهروندان نمینی بتوانند کلیه خدمات بانکی را مستقیما از شعبه محل سکونت خود دریافت نمایند .

اسکندری مدیر شعب بانک تجارت استان اردبیل، در این مراسم با تقدیر از حضور فرماندار و مشتریان ارزنده شعبه نمین افزود : یکی از دغدغه های بزرگ مدیریت شعب استان اردبیل تغییر این واحد بانکی به شعبه بود . وی با اشاره به ظرفیتهای تولیدی و صنعتی شهرستان نمین ومزیتهای اقتصادی این شهرستان از قبیل همجواری با شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل و جاذبه های اکوتوریسمی وگردشگری ، تبدیل باجه بانکی نمین به شعبه را گامی مهم و عملیاتی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در نامگذاری سال ۱۴۰۰ دانست .

ناصری فرماندار شهرستان نمین هم با تشکر از مدیریت شعب بانک تجارت استان گفت : در شرایط فعلی که توسعه شبکه بانکی با محدودیتهای زیادی مواجه است ، اخذ موافقت و راه اندازی مجدد شعبه نمین اقدامی تحسین برانگیز و در خور تقدیر بوده و قطعا شهروندان نمینی قدردان این تلاش و زحمات مدیریت و کارکنان بانک تجارت اردبیل خواهند بود .