فرمانده انتظامی استان اردبیل با تاکید بر برخورد مقتدرانه پلیس با برهم زننده‌های آرامش مردم، از دستگیری ۵۳ نفر ازاراذل و اوباش توسط پلیس اردبیل خبر داد.

به گزارش تایماز نیوز به نقل از  خبرگزاری مهرسردار هوشنگ حسینی با تاکید بر اینکه امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس بوده و پلیس با هرگونه رفتار مجرمانه و برهم زننده آرامش مردم مقتدرانه قانونی خبر داد و اظهار کرد: تحرکات و فعالیت‌های اراذل و اوباش و افراد متجری در رصد اطلاعاتی پلیس بوده و در صورت ارتکاب هرگونه اوباشگری و قانون شکنی پلیس مقتدرانه وارد عمل خواهد شد.

وی در ادامه به دستگیری ۵۳ نفر از اراذل و اوباش سابقه دار در اقدام هوشمندانه و مقتدرانه پلیس اردبیل اشاره کرد و افزود: اراذل و اوباش در عملیات مشترک و منسجم مأموران پلیس امنیت عمومی، یگان ویژه، یگان امداد و کلانتری‌های ۱۱ و ۱۳ دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: اراذل و اوباش دستگیر شده به سرگردگی ۲ نفر با کری خوانی، لایو گذاری و توهین و اهانت به همدیگر در فضای مجازی قصد درگیری و نزاع دسته جمعی داشتند؛ که قبل از هرگونه ارتکاب جرم و برهم زدن امنیت و آرامش عمومی دستگیر شدند.

سردار حسینی با اشاره به کشف تعدادی سلاح سرد و چوب و چماق از افراد دستگیر شده؛ خاطر نشان کرد: پلیس برابر مأموریت‌های سازمانی و در قالب قرارگاه خیبر با اراذل و اوباش مقتدرانه و قانونی برخورد و از امنیت و آرامش مردم پاسداری می‌کند.

فرمانده انتظامی استان اردبیل در خاتمه با قدردانی از مشارکت مردم در تأمین، حفظ و توسعه امنیت و آرامش اجتماعی تصریح کرد: برخورد پلیس با اراذل و اوباش، قاطعانه، مستمر، در لحظه و هدفمند و با اشرافیت کامل اطلاعاتی خواهد بود.