در پی طرح ادعا‌های دروغین مبنی بر نامه دادستان سابق تهران در خصوص فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی در رسانه‌های معاند و فضای مجازی دادگستری کل استان تهران ضمن تکذیب این موضوع اطلاعیه‌ای صادر کرد.

 

به گزارش تایماز نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، طبق گزارش ارتباطات و رسانه دادگستری استان تهران، در پی طرح ادعا‌های دروغین مبنی بر نامه دادستان سابق تهران در خصوص فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی در رسانه‌های معاند و فضای مجازی دادگستری کل استان تهران ضمن تکذیب این موضوع اطلاعیه‌ای صادر کرد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
نظر به قرار گرفتن در چهل و سومین دهه مبارک فجر و مطلع پیروزی آزادی و آزادگی بر ظلم و طاغوت، جریان تروریستی نفاق با پشتیبانی غرب و با هدف ایجاد بدبینی در میان اقشار مختلف ملت شریف ایران اسلامی نسبت به دستگاه قضایی اقدام به انتشار برخی اسناد جعلی در خصوص فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی و انتساب این اسناد دروغین به دادستان سابق تهران کرده‌است.
بر این اساس؛ تمامی اسناد فوق‌الذکر که به دادگستری کل استان تهران و دادستان سابق تهران منتسب شده، جعلی بوده و انتساب آن به دستگاه قضایی تکذیب می‌شود.
بنابر این اطلاعیه؛ یادآور می‌شود که دستگاه قضایی و به تبع آن دادستانی بر اساس قانون اساسی و اسناد بالادستی در دوره «تحول و تعالی» همواره پاسدار آزادی‌های مشروع بوده و در این زمینه از تمامی ظرفیت‌های خود استفاده می‌کند.