رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل: روز قدس اثبات حقانیت فلسطین و جعلی بودن رژیم صهیونیست است رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: روز قدس و خروش ملت ها در این روز نماد اثبات حقانیت فلسطین و جعلی بودن رژیم منحوس صهیونیزم در جهان است. به گزارش حوزه ریاست و روابط […]

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل:
روز قدس اثبات حقانیت فلسطین و جعلی بودن رژیم صهیونیست است

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: روز قدس و خروش ملت ها در این روز نماد اثبات حقانیت فلسطین و جعلی بودن رژیم منحوس صهیونیزم در جهان است.
به گزارش حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل، داود شایقی اظهار کرد: دنیای اسلام به مظلومیت ملت فلسطین اذعان دارند و همه ساله در روز قدس این مظلومیت و حقانیت مردم فلسطین در جهان فریاد زده می شود.
وی با اشاره به نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس از سوی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: این اقدام امام راحل نشانگر حساسیت جهان اسلام به آزادسازی فلسطین از اشغال چندین ساله است و دنیای اسلام باید همه با یک اندیشه و تفکر درصدد اضمحلال رژیم غاصب اسرائیل وارد میدان شوند.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: جنایات اخیر رژیم صهیونیستی علیه ملت بیدار، آگاه و مظلوم فلسطین روح جهانی را جریحه دار کرده و ملت های دنیا امسال در یک اقدام جهانی با حضور در راهپیمائی روز قدس باردیگر بر این وحشیگری صهیونیسم مهر تائید خواهند زد.
شایقی برگزاری راهپیمائی روز قدس در بیش از ۱۰۰ کشور را نماد اعتراض ملت ها به خوی وحشیگری و غارت اسرائیل دانست و بیان کرد: اسرائیل امروز در منطقه یه یک غده سرطانی تبدیل شده که با همدستی آمریکا از هیچ جنایتی فروگذار نیست.
وی با دعوت از عموم مردم برای شرکت در راهپیمایی این روز گفت: روز قدس و شرکت در راهپیمایی یک تکلیف بزرگ بر دوش ملت های مسلمان است تا با زبان روزه به خیابان ها آمده و مظلومیت فلسطینی ها را به جهان نشان دهند.