با هدف ترویج فرهنگ کرامت در اردبیل: جشن بزرگ «کرامت» در پیاده راه عالی قاپو برگزار شد همزمان با شب ولادت با سعادت کریم اهل بیت امام حسن‌مجتبی(ع)، جشن بزرگ کرامت با هدف ترویج فرهنگ کرامت در پیاده راه عالی قاپو برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل، اباصلت ابراهیمی در […]

با هدف ترویج فرهنگ کرامت در اردبیل:
جشن بزرگ «کرامت» در پیاده راه عالی قاپو برگزار شد
همزمان با شب ولادت با سعادت کریم اهل بیت امام حسن‌مجتبی(ع)، جشن بزرگ کرامت با هدف ترویج فرهنگ کرامت در پیاده راه عالی قاپو برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل، اباصلت ابراهیمی در جشن بزرگ کرامت که باحضور پرشور شهروندان مومن و روزه دار اردبیلی، سرپرست بهزیستی استان، مدیرعامل جمعیت هلال احمر، رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل و دیگر مسئولان استانی و شهری برگزار شد؛ تصریح کرد: از آنجایی که حضرت امام حسن مجتبی (ع) به الگوی کرامت در بین شیعیان معروف و نماد ایثار و بخشش است؛ وظیفه ما نیز الگوگیری از سیره رفتاری این امام و ترویج فرهنگ کرامت در جامعه می باشد.
وی با بیان اینکه در آموزه های قرانی به کرامت اشاره شده است؛ افزود: در واقع کرامت از محورهای تعالی انسانی است که باید بیش از پیش مورد توجه نهادهای فرهنگی قرار گیرد.
رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل ادامه داد: اینکه بتوانیم در راستای انفاق، اکرام ایتام و دستگیری از مستمندان و نیازمندان با آبرو بویژه در ماه مبارک رمضان سهمی ایفا کنیم توانستیم به مسئولیت اجتماعی خود آگاه شویم و آن عمل کنیم.
ابراهیمی با تاکید بر ضرورت ترویج و توسعه فرهنگ انفاق،بخشش و عفو افزود: سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل در کنار سایر فعالیت های اجتماعی ورزشی خود در راستای توسعه این فرهنگ خداپسندانه اهتمام ویژه ای دارد.
گفتنی است در این مراسم علاوه بر اینکه برنامه های فرهنگی و شاد اجرا شد؛ غرفه های اکرام ایتام و غرفه های کمیته امداد جهت حمایت از نیازمندان نیز برپا بود.