فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: توجه به زیرساخت‌های فرهنگی و هنری در استان بسیار ضروری و حائز اهمیت است که در این زمینه حمایت از احیای سالن‌ها و مراکز فرهنگی و هنری راکد مغفول مانده در دستور کار قرار گرفته است.

 

به گزارش تایماز نیوز به نقل از  خبرگزاری تسنیم ازاردبیل، سردار غلامحسین محمدی‌اصل ظهر امروز در دیدار با اعضای انجمن‌ها و کانون بسیج هنرمندان استان اردبیل اظهار داشت: جهاد تبیین در عرصه دفاع مقدس برای نسل‌های آینده بسیار مهم  حائز اهمیت است که امری لازم و ضروری است تا حماسه‌آفرینی‌های شهدا برای نسل‌های آینده بازگویی شود.

وی بیان کرد: مولفه‌های هنر انقلابی باید مورد توجه واقع شود که در این زمینه راه‌اندازی نمایشگاه‌های رزمی و فرهنگی دفاع مقدس باید در تمامی عرصه‌ها مورد توجه واقع شود و با توجه به اهمیت جنگ نرم در سایه پشتیبانی و حمایت مردم درصدد پاسخگویی به تهدیدات دشمنان به صورت قاطع و کوبنده هستیم.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: توان موشکی تنها گوشه‌ای از توان تجهیزات رزمی ایران قدرتمند است و در کنار آن نقش هنرمندان در ارتقای قدرت بازدارندگی بسیار مهم و اساسی است چرا که جنگ سایبری به عنوان جنگ فرهنگی و اجتماعی است و به هیچ عنوان دشمنان در کنار تهاجمات فرهنگی از میادین اقتصادی و سیاسی غافل نمانده‌اند.

محمدی‌اصل تصریح کرد: مشکلات همواره وجود دارد و در این زمینه تهاجم فرهنگی و خلاقیت و نوآوری با کم‌ترین هزینه انقلابی و جهادی عمل کردن را به دنبال داشته که به همین منظور یادواه شهدای هنرمند استان به صورت هنرمندانه و با رویکرد هنری و به صورت مردم محور برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: توجه به زیرساخت‌های فرهنگی و هنری در استان بسیار ضروری و حائز اهمیت است که در این زمینه حمایت از احیای سالن‌ها و مراکز فرهنگی و هنری راکد مغفول مانده در دستور کار قرار گرفته است تا با کم‌ترین هزینه پشتیبانی و حمایت از این طرح‌ها بسیار مهم و حائز اهمیت است.