وحدت و همدلی اردبیلی‌ها در یوم‌الله ۱۳ آبان بار دیگر سیلی محکمی بر دهان یاوه‌گویان و دشمنان نظام مقدس انقلاب اسلامی بود و برگ دیگری از قدرت و انسجام ملت ایران رقم خورد.

یوم‌الله ۱۳ آبان‌ماه| حضور دشمن‌شکن مردم دارالارشاد اردبیل در صحنه‌های سرنوشت‌ساز کشور‌

یوم‌الله 13 آبان‌ماه| حضور دشمن‌شکن مردم دارالارشاد اردبیل در صحنه‌های سرنوشت‌ساز کشور‌ + فیلم

 

تایماز نیوز / به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، وحدت و همدلی اردبیلی‌ها در راهپیمایی و تجمعات ۱۳ آبان بار دیگر سیلی محکمی بر دهان یاوه‌گویان و دشمنان نظام مقدس انقلاب اسلامی بود و برگ دیگری از قدرت و انسجام ملت ایران در تاریخ اسلام رقم خورد.

همانند دیگر مناطق و استان‌های کشور در اردبیل نیز مانور قدرت و انسجام ملت ایران بار دیگر سیطره استکبار را برچید و این نشان از اقتدار و عظمت نظام مقدس انقلاب اسلامی است که از کودک و بزرگ و پیر و جوان همه یک صدا شعار مرگ بر آمریکا سر داده و ظلم و استبداد را محکوم کردند.

امروز برنامه‌های مختلفی در تمامی مناطق و شهرستان‌های استان در حال برگزاری است و مردم انزجار و خشم خود را نسبت به رژیم استکبار جهانی در مراسمات مختلف به نمایش می‌گذارند و هم‌اکنون مصلای اردبیل نیز میزبان خیل عظیم مردم دارالارشاد و دارالامان اردبیل است.

امروز با حضور بی‌شائبه و پرشور ملت ایران به یک روز ماندگار و تاریخی  در تاریخ انقلاب اسلامی ایران به ثبت رسیده و در این روز علاوه بر حضور دانش آموزان و دانشجویان  دیگر قشرهای مختلف مردم با فریاد بلند و طنین شعارهای کوبنده  ضداستکباری نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی در راس آمریکا اعلام کردند.

حضور مردم در صحنه‌های حساس کشور همیشه و همیشه تیری در چشم دشمنان بوده و مهم‌ترین دلیل تثبیت و اقتدار انقلاب اسلامی است که به همین دلیل دشمن برای ضربه زدن به نظام اعتماد مردم را هدف قرار داده است.

۱۳ آبان سند وحدت و همبستگی ملت ایران در برابر استکبار جهانی است و ایستادگی در مقابل آمریکا، شناخت ماهیت آمریکا و احیای مفهوم مردم و دولت از جمله از درسهایی است که باید از ۱۳ آبان بگیریم.

حضور آگاهانه مردم در این روز به استکبار جهانی نشان داد که آن‌ها هیچگاه توان مقابله با اقتدار نظام اسلامی ایران را نخواهند داشت و آرزوی برچیده شدن نظام مقدس انقلاب اسلامی را به گور خواهند برد.

دشمنان نظام از تمام توان خود برای مقابله با اقتدار انقلاب اسلامی استفاده کردند اما بصیرت مردم و رهبری هدایتگرانه رهبری همواره توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده است و هر گاه ملت ایران بااقتدار و صلابت در میدان حضور یابند این تاریخ بار دیگر برای دشمنان تکرار می‌شود.

فیلم کوتاه: