ایسنا/اردبیل  مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از امدادرسانی عوامل این جمعیت به حادثه دیدگان سیل در روستای موئیل مشگین شهر خبر داد. به گزارش ایسنا، عزت اله ضربی صبح ۱۱ مرداد با اعلام این خبر افزود: در این حادثه ۱۰ خانوار دچار حادثه شده بودن که عوامل جمعیت هلال احمر با ۶ تیم عملیاتی […]

ایسنا/اردبیل  مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از امدادرسانی عوامل این جمعیت به حادثه دیدگان سیل در روستای موئیل مشگین شهر خبر داد.

به گزارش ایسنا، عزت اله ضربی صبح ۱۱ مرداد با اعلام این خبر افزود: در این حادثه ۱۰ خانوار دچار حادثه شده بودن که عوامل جمعیت هلال احمر با ۶ تیم عملیاتی متشکل از ۲۷ نفر نیروی انسانی و به‌کارگیری ۶ دستگاه خودروی امدادی عملیات امدادرسانی را انجام دادند.
وی گفت: پیرو گزارش دریافتی در ساعت ۱۹:۵۲ روز یکشنبه ۱۰ مرداد مبنی بر وقوع سیل در روستای موئیل شهرستان مشگین شهر عوامل جمعیت هلال احمر به منطقه حادثه اعزام و پس از ارزیابی اولیه و عملیات امدادرسانی مشخص شد که منازل بعضی از اهالی روستا در اثر جاری شدن سیل غیرقابل سکونت است که در بین ۴ خانوار آسیب دیده اقلام اولیه امدادی- زیستی توزیع شد.
ضربی با بیان اینکه در این عملیات تیم های اعزامی جمعیت هلال احمر با استفاده از ۶ دستگاه موتور پمپ لجن کش به حادثه دیدگان امدادرسانی کردند، اضافه کرد: تیم های جمعیت هلال احمر شهرستان های اردبیل و گرمی نیز به صورت آماده باش در شعب حضور داشتند تا در صورت لزوم به محل حادثه اعزام شوند.