مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل خبر داد: تفاهم نامه اجرای دو پست برق در شهرکهای صنعتی استان اردبیل، پیگیری و عملیاتی می شود مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: طی تفاهم نامه ای با شرکت برق منطقه ای آذربایجان، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و استانداری اردبیل، دو پست برق در شهرکهای […]

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل خبر داد:
تفاهم نامه اجرای دو پست برق در شهرکهای صنعتی استان اردبیل، پیگیری و عملیاتی می شود
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: طی تفاهم نامه ای با شرکت برق منطقه ای آذربایجان، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و استانداری اردبیل، دو پست برق در شهرکهای صنعتی استان اردبیل اجرا می شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان اردبیل، محمد اهلی در حاشیه نشست مشترک با مدیرعامل برق منطقه ای آذربایجان که با حضور استاندار اردبیل برگزار شد، گفت: این دو پست برق در شهرک صنعتی اردبیل۲ و ناحیه صنعتی پارس آباد اجرا می شود که با احداث آن، مشکل برق واحدهای تولیدی این دو شهرک برای سالیان متوالی مرتفع خواهد شد.
وی ادامه داد: طی این تفاهم نامه که از مصوبات سفر پرخیر و برکت ریاست جمهوری به استان اردبیل است، پست ۶۳ کیلوولت در شهرک صنعتی اردبیل۲ و پست ۱۳۲ کیلوولت در ناحیه صنعتی پارس آباد اجرا و عملیاتی می شود.
اهلی تصریح کرد: خوشبختانه در سفر ریاست جمهوری به استان اردبیل، مصوبات بسیار ارزشمندی برای توسعه زیرساخت های استان در نظر گرفته شد که تامین برق مورد نیاز واحد های تولیدی از جمله این مصوبات بود.
وی با بیان اینکه، مجموع هزینه کرد برای این دو پست برق بیش از ۳۲۰۰ میلیارد ریال خواهد بود، خاطر نشان کرد: با اجرای این پست ها، ظرفیت برق رسانی به این دو شهرک تا ۷۵ مگاوات افزایش پیدا خواهد کرد که به طور حتم با بهره برداری از آن، شاهد افزایش سرمایه گذاری و اشتغال در استان اردبیل خواهیم بود.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل، تکمیل زیرساخت ها در شهرکهای صنعتی را از اولویت های مهم و اساسی برشمرد و افزود: تلاش می کنیم با همراهی سازمان ها و دستگاه های خدمت رسان، به این هدف مهم دست پیدا کنیم و از تمامی ظرفيت های موجود برای رسیدن به افزایش تولید و اشتغال استفاده خواهیم کرد.