نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل تاکید کرد: ضرورت راه اندازی مرکز تحقیقات سرطان توسط جهاددانشگاهی در استان اردبیل نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل بر ضرورت راه اندازی مرکز تحقیقات سرطان توسط جهاددانشگاهی در استان اردبیل تاکید کرد. به گزارش روابط عمومي جهاددانشگاهی استان اردبیل، آیت الله سیدحسن […]

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل تاکید کرد:
ضرورت راه اندازی مرکز تحقیقات سرطان توسط جهاددانشگاهی در استان اردبیل
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل بر ضرورت راه اندازی مرکز تحقیقات سرطان توسط جهاددانشگاهی در استان اردبیل تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومي جهاددانشگاهی استان اردبیل، آیت الله سیدحسن عاملی در نشست با رئیس جهاددانشگاهی کشور با اشاره به موضوع جهاد تبیین مدنظر مقام معظم رهبری، گفت: سرعت تحولات علمی دنیا بسیار بالاست و اگر پا به پای تحولات علمی دنیا حرکت نکنیم، همه چی را باخته‌ایم.
وی جهاددانشگاهی را مولود انقلاب اسلامی دانست و افزود: بزرگترین خدمت، خدمت علمی است و در همین راستا فعالیت‌های جهاددانشگاهی بسیار ارزشمند است.
عاملی با اشاره به فعالیت های جهاددانشگاهی در حوزه درمان ناباروری، تصریح کرد: معالجه یک خبرنگار ضدایرانی خارجی در یکی از مراکز درمان جهاددانشگاهی، باعث تغییر دیدگاه وی نسبت به جمهوری اسلامی ایران شده است.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل ورود جهاددانشگاهی به عرصه های حساس را بسیار ارزشمند دانست و گفت: جهاددانشگاهی مسئولیتی خطیر در استقلال اقتصادی کشور دارد.
وی بدترین محاصره را محاصره تکنولوژی عنوان کرد و ادامه داد: با توجه به اینکه استان اردبیل دارای جوانان نخبه و نیروی انسانی شایسته است، از جهاددانشگاهی انتظار می رود در راه اندازی مجموعه های خود در استان ها، توجه ویژه ای به استان اردبیل داشته باشد.
امام جمعه اردبیل به ضرورت راه اندازی مرکز تحقیقات سرطان توسط جهاددانشگاهی در استان اردبیل تاکید کرد و گفت: در همین خصوص مجموعه استان به صورت همه جانبه با جهاددانشگاهی همکاری خواهد کرد.