بیش از ۱۲۰۰۰ تن گاز مایع در استان اردبیل بصورت الکترونیکی توزیع شد مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: در ده ماهه گذشته از سال جاری، بیش از ۱۲ هزار تن گاز مایع در سطح منطقه بصورت الکترونیک توزیع شده است. به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل، […]

بیش از ۱۲۰۰۰ تن گاز مایع در استان اردبیل بصورت الکترونیکی توزیع شد
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: در ده ماهه گذشته از سال جاری، بیش از ۱۲ هزار تن گاز مایع در سطح منطقه بصورت الکترونیک توزیع شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل، سید حجت مدنی درباره توزیع الکترونیکی گاز مایع با زیر ساخت بانکی اظهار کرد: در بازه زمانی یاد شده دوازده هزار و ۳۷ تن گاز مایع در سراسر استان تامین و توزیع شده است که در قیاس با مدت مشابه سال قبل ۱۰ درصد کاهش داشته است.
مدیر منطقه هدف از اجرای این طرح را تامین رفاه شهروندان در راستای رعایت حقوق شهروندی، جلوگیری از عرضه خارج از شبکه، استفاده غیر مجاز از گاز مایع و نیز ساماندهی توزیع فرآورده‌های نفتی با استفاده از کارت بانکی سرپرست خانوار در همه شهرستانهای زیر پوشش اعلام کرد.
مدنی تاکید کرد : با اجرای این طرح، توزیع گاز مایع از طریق کارت بانکی که در سایت تجارت آسان به آدرس newtejaratasan.niopdc.ir ثبت نام شده است، اجرایی خواهد شد و افرادی که تاکنون در این سامانه ثبت نام نکرده اند، می توانند بدون واسطه و بصورت غیر حضوری، با مراجعه‌ به سایت تجارت آسان در این سامانه ثبت نام کنند و سیلندر گاز مایع مورد نیاز خود را با نرخ مصوب وزارت صمت از طریق کارتخوان و با دریافت رسید سوخت خریداری کنند.
مدیر منطقه در پایان گفت: خرید سوخت فقط از طریق کارت بانکی میسر می باشد.