پیام تبریک رئیس کل دادگستری استان اردبیل به مناسبت روز دانشجو بسم الله الرحمن الرحیم ليس للانسان الّا ما سعي… ۱۶ آذر نماد استقامت دانشجویان ایرانی است. روز دانشجو، روز تکریم آمیختن علم و دانش با اخلاق اسلامی و بصیرت سیاسی، روز در هم آمیختن تقوا با علم و دانش اندوزی، روز تأکید بر نقش […]

پیام تبریک رئیس کل دادگستری استان اردبیل به مناسبت روز دانشجو
بسم الله الرحمن الرحیم
ليس للانسان الّا ما سعي…
۱۶ آذر نماد استقامت دانشجویان ایرانی است. روز دانشجو، روز تکریم آمیختن علم و دانش با اخلاق اسلامی و بصیرت سیاسی، روز در هم آمیختن تقوا با علم و دانش اندوزی، روز تأکید بر نقش بی مانند مجاهدت در راه کسب علم و دانش، در کنار تقویت ایمان دینی و بصیرت سیاسی، در راه پیشرفت مادی و معنوی کشور است.
روز دانشجو تنها یک نام نیست بلکه یک تاریخ است که تلاش، امید، آینده، آرمان خواهی و ایمان به حق طلبی با آن عجین شده است. عرصه علم، فرصتی ارزشمند برای فتح قله های رفیع دانش و شکوفایی و بالندگی بیشتر است و کسب افتخارات بزرگ در این عرصه که همگان را به رقابت بر می انگیزد، در خور تحسین و احترام است.
اینجانب به نمایندگی از تشکیلات قضایی استان این روز را به کلیه دانشجویان عزیز ایران اسلامی به ویژه دانشجویان خطه ولایت مدار و دارالارشاد اردبیل تبریک عرض نموده و موفقیت روزافزون آنان را در کسب علم و آگاهی از درگاه ایزد منان در ظل توجهات حضرت بقیه الله الاعظم و زعامت مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) خواستارم.

حسین کثیرلو
رئیس کل دادگستری و رئیس شورای قضایی استان اردبیل