رئیس شورای اسلامی شهراردبیل: وظیفه ما در شورای شهر حفظ بیت المال است یه گزارش پایگاه خبری تایماز نیوز : جواد انصاری در جلسه ای که با کارگروه بانوان کانون رسانه های اردبیل تشکیل شده با بیان اینکه برای توسعه ورزش بانوان باید به سمت ایده های نوین گام برداریم بیان کرد: در جهت توسعه […]

رئیس شورای اسلامی شهراردبیل:

وظیفه ما در شورای شهر حفظ بیت المال است

یه گزارش پایگاه خبری تایماز نیوز : جواد انصاری در جلسه ای که با کارگروه بانوان کانون رسانه های اردبیل تشکیل شده با بیان اینکه برای توسعه ورزش بانوان باید به سمت ایده های نوین گام برداریم بیان کرد: در جهت توسعه مناسب ورزش بانوان درنظر داریم ۲ پارک مجهز مختص بانوان در محلات ۱۳ گانه و زرناس ایجاد کنیم.

به گزارش پایگاه خبری گام دوم ،رئیس شورای اسلامی شهراردبیل ، به وظایف شورا و شهرداری در بحث ورزش و به خصوص ورزش بانوان اشاره کرد و افزود: برای ورزش بانوان رسانه ای استان نیز آماده همکاری هستیم و بانوان می توانند هفته ۲ جلسه از سالن ورزشی یادگار شهرداری استفاده کنند . همچنین در کنار استفاده رایگان از امکان ورزشی ، می توانیم فرهنگسرا ها را جهت امور آموزشی هماهنگ کنیم.

وی بابیان اینکه وظیفه ما در شورای اسلامی شهر حفظ و حفاظت از بیت المال و حق و حقوق مردم است گفت: پنجمین دوره شورای شهراردبیل ، شورای عقلانی بود و در حفظ و حراست از بیت المال تمام تلاش خودرا‌کرده است.
انصاری درادامه به همکاری شورای شهر با کلینیک بانوان رسبان استان اردبیل درجهت برگزاری برنامه های فرهنگی، ورزشی ، هنری و… اشاره کرد.