معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: حمایت از حضور واحدهای تولیدی در نمایشگاه های داخلی و بین المللی از جمله حمایت های این شرکت از تولید کنندگان است که بدین منظور، واحدهای صنعتی که در نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ دبی شرکت کنند مورد حمایت یارانه ای قرار می گیرند. به گزارش روابط عمومی […]

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: حمایت از حضور واحدهای تولیدی در نمایشگاه های داخلی و بین المللی از جمله حمایت های این شرکت از تولید کنندگان است که بدین منظور، واحدهای صنعتی که در نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ دبی شرکت کنند مورد حمایت یارانه ای قرار می گیرند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل، بهزاد مهدوی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: نمایشگاه های اکسپو یکی از معتبرترین و مشهورترین نمایشگاه هایی است که هر چند سال یک بار برای نمایش و ارائه دستاوردهای ملل مختلف در یک کشور برگزار می شود که در این راستا، اکسپو ۲۰۲۰ برای اولین بار در منطقه خاورمیانه از نهم مهر ۱۴۰۰ تا یازدهم فروردین ۱۴۰۱ در شهر دبی امارات متحده عربی برگزار و به مدت شش ماه طول خواهد کشید.

وی با بیان اینکه اکسپو ٢٠٢٠ دبی، رویدادی مهم  و فرصتی عظیم برای شرکت ها در جهان است، ادامه داد: برای ارائه محصولات تولیدی کشور، پاويون صنعت كشور عزيزمان ايران با محوريت سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران براي حضور واحدهاي توليدي، دانش بنيان و هيات هاي تجاري استان در مساحتی بیش از ۲ هزار مترمربع برنامه ريزي شده است.

مهدوی افزود: حضور واحدهای تولیدی در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی با هدف کمک به توسعه بازار، فروش محصولات، ايجاد پيوند و همكاري، سرمايه گذاري، انتقال تكنولوژي و خرید تجهیزات و ماشین آلات انجام می شود که تولید کنندگان می توانند از این فرصت مناسب برای رسیدن به اهداف مورد نظر استفاده کنند.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل تصریح کرد: متقاضیان جهت حضور در این نمایشگاه می توانند ضمن ثبت نام در سایت https://formafzar.com/form/gvpocبه واحد صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل مراجعه و نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام خود اقدام نمایند.