مراسم بزرگداشت هفته بسیج در دادگستری استان برگزار شد طی مراسمی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، دفتر پایگاه مقاومت بسیج دادگستری با حضور حجت الاسلام والمسلمین کثیرلو رئیس کل استان اردبیل، کارکنان و مسئولان قضایی و نیز اعضای پایگاه مقاومت بسیج افتتاح گردید. به گزارش روابط عمومی دادگستری استان اردبیل، حجت الاسلام والمسلمین کثیرلو در […]

مراسم بزرگداشت هفته بسیج در دادگستری استان برگزار شد

طی مراسمی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، دفتر پایگاه مقاومت بسیج دادگستری با حضور حجت الاسلام والمسلمین کثیرلو رئیس کل استان اردبیل، کارکنان و مسئولان قضایی و نیز اعضای پایگاه مقاومت بسیج افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان اردبیل، حجت الاسلام والمسلمین کثیرلو در ابتدای این مراسم با قدردانی از پایگاه مقاومت بسیج دادگستری استان در برگزاری این مراسم و تبریک هفته بسیج، یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی و به ویژه سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشت.
وی در ادامه اشاره به جانفشانی های بسیجیان در طول هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: بسیج شجره طیبه ای است که در باور همه ما یقین یافته است و این امر مقدس و مهم در طول هشت سال جنگ تحمیلی در حد اعلای خود نمود پیدا کرد.
رئیس کل دادگستری استان در ادامه با تاسی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب به شاخص های بسیج اشاره کرد و افزود: صادق بودن، خوش رویی، خستگی ناپذیری، ولایتمداری، ایثار، ایمان، تعهد، خودباوری را از شاخص های مهم بسیج عنوان نمود که الحمدالله با اتکاء بر آن کشور به اقتدار و عظمت کنونی رسیده است.
وی تفکر بسیجی و روحیه بسیجی را عامل مهم در ایستادگی در مقابل دشمنان نظام و ملت و علت اصلی موفقیت های روز افزون و پیشرفت کشور دانست.
رئیس کل دادگستری استان در ادامه با قدردانی از زحمات و تلاش هاس شبانه روزی کارکنان و قضات دادگستری استان، داشتن روحیه بسیجی را عامل اصلی در بین همکاران در ارایه خدمات صادقانه و تاثیر گذار در سیستم قضایی عنوان نمود.
افتتاح دفتر پایگاه مقاومت بسیج دادگستری استان، تجلیل از بسیجیان نمونه دادگستری استان و خاطره گویی از دوران دفاع مقدس از دیگر برنامه های این مراسم بود.
مدیریت روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان اردبیل