فرماندار اردبیل با بیان اینکه ظرفیت بیمارستان‌های اردبیل در حال تکمیل شدن است گفت: کوتاهی در اجرای محدویت‌های کرونایی داغدار شدن خانواده‌ها را رقم می‌زند. مسعود‌ امامی‌یگانه در جلسه ستاد کرونای شهرستان اردبیل اظهار داشت: محدودیت‌های کرونایی این هفته به صورت سخت‌گیرانه در شهرستان اردبیل اجرا می‌شود و با مراکزی که به محدودیت‌ها پایبند […]

 

فرماندار اردبیل با بیان اینکه ظرفیت بیمارستان‌های اردبیل در حال تکمیل شدن است گفت: کوتاهی در اجرای محدویت‌های کرونایی داغدار شدن خانواده‌ها را رقم می‌زند.

مسعود‌ امامی‌یگانه در جلسه ستاد کرونای شهرستان اردبیل اظهار داشت: محدودیت‌های کرونایی این هفته به صورت سخت‌گیرانه در شهرستان اردبیل اجرا می‌شود و با مراکزی که به محدودیت‌ها پایبند نباشند برخورد قانونی لازم انجام می‌شود‌.

وی افزود: مجموعه شورابیل، پارک‌ها، بوستان‌ها، تفرجگاه‌ها و مراکز بین راهی به طور کامل بسته می‌شود و ورود به این مکان‌ها ممنوع بوده و از خانواده‌ها نیز می‌خواهیم در این زمینه همکاری داشته باشند.

فرماندار اردبیل با اشاره به گلایه برخی اصناف مبنی بر فعالیت تعدادی از مغازه داران گفت: این مطالبه همکاری همه اصناف را می طلبد و از اتاق اصناف نیز خواسته شده با جدیت پیگیر موضوع شود.

امامی‌یگانه تصریح کرد: کلیه واحدهای مشمول محدودیت های قرمز کرونایی تعطیل و مراکزی که پایبند به رعایت دستورالعمل ها نباشند پلمب می شوند.

وی از نظارت بر جلوگیری از ازدحام در نانوایی ها اردبیل در نزدیکی افطار خبر داد و گفت: دراین زمینه از ظرفیت پایگاه های بسیج به صورت محله محور استفاده می شود واز نانوایان و عموم مردم نیز تقاضا می شود در رعایت فاصله گذاری اجتماعی در نانوایی ها اهتمام جدی داشته باشند.

فرماندار اردبیل وضعیت مراجعات وبستری های کرونایی در شهرستان اردبیل را نگران کننده عنوان کرد و گفت: متاسفانه ظرفیت بیمارستان های شهرستان در حال تکمیل شدن بوده و شرایط سختی برای کادر درمان سپری می شود.

امامی‌یگانه افزود: باتوجه به وضعیت قرمز کرونا باید همگان در اجرای محدودیت ها همکاری کنیم و مردم از هر گونه تردد های غیرضروری و ازدحام و برگزاری مراسمات خودداری کنند چرا که هر لحظه کوتاهی در اجرای محدودیت ها و عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی تلخی و داغدار شدن خانواده ها را رقم زده و جبران ناپذیر است.