در سی و چهارمین روز از پاییز ۱۴۰۰، بارش اولین برف به استان اردبیل چهره زمستانی بخشید. به گزارش تایماز نیوز،بارش برف در محورهای مواصلاتی شهرستانهای خلخال،گرمی،نیر،نمین،مشکین شهر و اردبیل موجب کندی تردد در راهها شد. اکیپ های راهداری با حضور مستمر در جاده ها از همان ساعات اولیه بارش رحمت الهی نسبت به انجام […]

در سی و چهارمین روز از پاییز ۱۴۰۰، بارش اولین برف به استان اردبیل چهره زمستانی بخشید.

به گزارش تایماز نیوز،بارش برف در محورهای مواصلاتی شهرستانهای خلخال،گرمی،نیر،نمین،مشکین شهر و اردبیل موجب کندی تردد در راهها شد.

اکیپ های راهداری با حضور مستمر در جاده ها از همان ساعات اولیه بارش رحمت الهی نسبت به انجام عملیات نمک پاشی و برف روبی اقدامات لازم را انجام دادند.

راهداران پرتلاش مستقر در راهدارخانه شهید غنیمت اسدی گردنه الماس در چندین نوبت اقدام به برف‌روبی مسیر حوزه استحفاظی خلخال به اسالم کردند.

رئیس اداره راهداری شهرستان خلخال با اشاره به بارش برف در گردنه الماس از آماده باش راهداران خبر داد و گفت: به علت برودت هوا، احتمال یخبندان و کولاک در مسیر خلخال به اسالم و خلخال به پونل وجود دارد به‌طوری‌که تردد در گردنه‌ها تنها با زنجیر چرخ میسر خواهد بود.

معروف خسروی خواستار تجهیز خودروها به امکانات زمستانی شد و افزود: تلاش امدادگران و راهداران در کلیه مسیرهای ارتباطی خلخال به کوثر، خلخال به پونل و اسالم ادامه دارد.

عضو شورای اداری شهرستان خلخال از مردم خواست قبل از سفر آخرین وضعیت راهها را از طریق سامانه ۱۴۱ جویا شوند.