برای بیست و سومین بار؛ جشنواره خیرین مدرسه ساز در اردبیل برگزار شد با حضور خیرین و مسئولان بیست و سومین جشنواره خیرین مدرسه ساز در اردبیل برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان اردبیل؛ در این مراسم رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان اردبیل اظهار کرد: مجمع از سال ۷۷ […]

برای بیست و سومین بار؛
جشنواره خیرین مدرسه ساز در اردبیل برگزار شدبا حضور خیرین و مسئولان بیست و سومین جشنواره خیرین مدرسه ساز در اردبیل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان اردبیل؛ در این مراسم رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان اردبیل اظهار کرد: مجمع از سال ۷۷ فعالیت خود را در استان اردبیل شروع کرده و در این ۲۳ سال بیش از ۳۹۷ پروژه مردمی و مشارکتی را در قالب یک هزار و ۵۸۸ کلاس درس با همکاری خیرین مدرسه ساز در سطح استان اردبیل احداث کرده است.
جواد قرآن نویس خاطرنشان کرد: مجمع خیرین مدرسه ساز استان اردبیل به رغم شرایط سخت اقتصادی و کرونایی عملکرد مطلوبی را داشته و خیرین زیادی برای ساخت مدرسه در استان اعلام آمادگی کردند.
وی گفت: ۷۳ پروژه در قالب ۲۸۳ کلاس درس توسط خیرین در این استان در حال اجراست و ما موفق شدیم در قالب ۲۲ جشنواره ای که برگزار کردیم کمک های خیرین را جمع آوری و در مسیر توسعه فضاهای آموزشی استفاده کنیم.