عضو شورای شهر اردبیل: تراکم ساخت و سازها در اردبیل احیای باغ شریعتی را ضروری کرده است عضو شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: تراکم ساخت و سازها در شهر اردبیل احیای باغ شریعت و سایر تنفس‌گاه‌های شهری را الزام‌آور و ضروری کرده است. حبیب فتحی در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل با تبریک سال نو […]

عضو شورای شهر اردبیل:

تراکم ساخت و سازها در اردبیل احیای باغ شریعتی را ضروری کرده است

عضو شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: تراکم ساخت و سازها در شهر اردبیل احیای باغ شریعت و سایر تنفس‌گاه‌های شهری را الزام‌آور و ضروری کرده است.
حبیب فتحی در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل با تبریک سال نو و تلاش مجموعه شورا و شهرداری در عمران و آبادانی بیشتر شهر در سال ۱۴۰۰ اظهار کرد: بعد از سال‌ها تملک باغ شریعت با استفاده از ماده ۹ امیدواری را در پاسخگوئی به مطالبات مردم بازگردانده تا قدمی موثر در احیای این نقطه حساس شهری برداریم.
وی خاطرنشان کرد: ما در شرایط کنونی شاهد ساخت و ساز عمودی و پرتراکم آپارتمانی در اردبیل هستیم که در این اوضاع شهر اردبیل به فضای سبز و احیای باغ‌های اصیل نیازمند است تا به عنوان تنفس‌گاه‌های شهری از آنها استفاده کنیم.
عضو شورای اسلامی شهر اردبیل افزود: در سال‌های اخیر مشکل تحریم و نارسائی‌های اقتصادی و شیوع کرونا اجازه نداد تا ما طرح‌های متعددی را در مسیر توسعه پایدار شهری و افزایش درآمد شهرداری اردبیل عملیاتی و اجرایی کنیم تا بیش از این در خدمت شهروندان باشی.
فتحی گفت: محدویت‌های ایجاد شده در مسیر اجرای برنامه‌های فرهنگی و ارتقای نشاط اجتماعی برای خود اعضای شورای شهر نیز نگران کننده بود ولی با همه سختی شرایط به وجود آمده با تلاش مدیران شهرداری و پیمانکاران طرح‌های متعددی نیز اجرا شد که امیدواریم تکمیل پل قدس و باغ شریعت هدیه‌ای ارزشمند از سوی شورای پنجم و مجموعه شهرداری برای شهروندان اردبیلی باشد.
انتهای پیام