مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: این منطقه با اخذ مجوز از اداره کل نظارت بر صادرات و مبادلات فرآورده های نفتی به عنوان هاب صادراتی سوخت در کشور تبدیل شد. به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل، سید حجت مدنی از انتخاب انبار نفت شهید […]

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: این منطقه با اخذ مجوز از اداره کل نظارت بر صادرات و مبادلات فرآورده های نفتی به عنوان هاب صادراتی سوخت در کشور تبدیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل، سید حجت مدنی از انتخاب انبار نفت شهید بهفر اردبیل به عنوان هاب صادراتی فرآورده های نفتی خبر داد و گفت: پروژه صادرات فرآورده های نفتی با هدف توسعه خدمات، کمک به اقتصاد کشور و استان و نیز در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در دستور کار این منطقه قرار گرفت و با تلاش و همت همکاران در سایه حمایت بی شائبه مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران و دیگر مدیران ستادی برای اولین بار در انبار نفت شهید بهفر منطقه اردبیل راه اندازی شد.

مدنی تصریح کرد: در مرحله اول؛ برنامه ریزی های لازم جهت صادرات نفت سفید به میزان ۳۰۰۰ تن توسط سه شرکت فعال در این بخش به کشورهای عراق، ارمنستان و افغانستان انجام گردید و اولین محموله ۱۷ شهریور ماه سال جاری از انبار نفت شهید بهفر منطقه اردبیل بارگیری و به مقاصد یاد شده ارسال شد.

مدیر منطقه خاطر نشان کرد: صادرات فرآورده های نفتی به کشورهای همسایه زمینه درآمد ارزی، اشتغال زایی و رشد و پویایی بخش حمل و نقل در استان خواهد شد. سید حجت مدنی با اشاره به عملکرد و رسالت اصلی شرکت در بحث سوخت رسانی اظهار کرد: دریافت، انبارش و توزیع فرآورده های نفتی به مصرف کنندگان در حد اقل زمان استاندارد انجام می شود